Om denne kollektion
Duck Dodie, Raccoon Remy og deres venner er glade for at være en del af Happy Sammies familien! Disse bedårende dyrefigurer er en del af vores seneste Happy Sammies kollektion med forskelige tasker & kufferter. Det udvendige stof på produkterne er lavat af 100% RPET stof. Happy Sammies Eco figurerne bliver vennen der følger barnet på rejser, til skolen eller på udflugter, samtidigt med de bidrager tll en holdbar livstil ved brug af genanvedeligt og bæredygtigt materiale. Godt for barnet, godt for planeten!Detaljer
- Juridisk garanti
- Lille taske
- 100% R-PET Polyester
- Penguin Peter
- 15 x 23 x 12 cm
- 2.5 L
- 0.1 kg
- 142473-9675
- Blødt materiale
- Ja
- Integreret ID-tag
- Ja
- Juridisk garanti
- Rygsæk
- 100% R-PET Polyester
- Penguin Peter
- 33 x 26.5 x 19 cm
- 11 L
- 0.2 kg
- 142472-9675
- Blødt materiale
- Ja
- Håndtag foroven
- Ergonomiske rygsækremme
- Justerbar rem over brystbenet
- Integreret ID-tag
- Ja
- Ja
- Ja
Returnering og fortrydelse
Du kan retunere ubrugte varer hvis de overholder samsonites regler for returnerin.
Du har ret til at fortryde dit køb op til 14 dage fra varen er leveret.
Juletilbud: Onlinebestillinger, der foretages mellem 01/12/2023 og 15/12/2023, får forlænget returret. Du får yderligere 14 kalenderdage ud over den normale 14-dages returperiode, beregnet fra leveringsdatoen. Personligt tilpassede produkter kan ikke returneres.
For mere information og retur og fortrydelse af køb , se venligst Samsonites retur politik, eller for at bruge din mulighed for retur, venligst følg vejledningen som du finder her.
Leveringsmuligheder
Produktanmeldelser administreres af en tredjepart for at verificere ægthed og overensstemmelse med vores vurderinger og retningslinjer for anmeldelser.