D'LITE
Elegant og let, designet til komfort.
Størrelse 71 x 46 x 29/32 cm
StørrelsestabelDu kan retunere ubrugte varer hvis de overholder samsonites regler for returnerin.
Du har ret til at fortryde dit køb op til 14 dage fra varen er leveret.
Juletilbud: Onlinebestillinger, der foretages mellem 01/12/2023 og 15/12/2023, får forlænget returret. Du får yderligere 14 kalenderdage ud over den normale 14-dages returperiode, beregnet fra leveringsdatoen. Personligt tilpassede produkter kan ikke returneres.
For mere information og retur og fortrydelse af køb , se venligst Samsonites retur politik, eller for at bruge din mulighed for retur, venligst følg vejledningen som du finder her.
Denne lette kuffert er med expansion. Så du har plads til lidt ekstra ting på rejsen.
På alle D’lite modeller er stoffet indvendigt lavet af 100% genbrugt plastaffald(Recyclex® fabric), Der anvendes mellem 6 og 15 PET-flasker(0,5 l) pr. model.
Med denne kuffert bliver rejsen bekvem som aldrig før takket være det ergomiske tophåndtag, det dobbelte trollystativ og ekstra beskyttelse af bunden.De slidstærke hjul med suspension sikrer dit let og smidig kørsel overalt.
Elegant og let, designet til komfort.
Elegant og let, designet til komfort.
Produktanmeldelser administreres af en tredjepart for at verificere ægthed og overensstemmelse med vores vurderinger og retningslinjer for anmeldelser.